Logo Instalator Pomp Ciepła IPC601 64 64 69 Logo Instalator Pomp Ciepła IPC

Hybrydowe


Pompy Ciepła pozyskujące energię z powietrza wspomagane kotłem gazowymHybrydowa pompa ciepła to połączenie technologi gazowego kotła kondensacyjnego z pompa ciepła, czyli dwóch obecnie najtańszych i najpopularniejszych bezobsługowych źródeł ciepła. Celem łączenia takich układów jest zmniejszenie kosztów ogrzewania domu w którym mamy już istniejący kocioł gazowy i chcemy go wymienić na nowy. lub mamy gaz w domu i zastanawiamy się na wyborem kotła kotła kondensacyjnego.
Dzięki zastosowaniu rozwiązaniu hybrydowemu jesteśmy wstanie zmniejszyć koszty ogrzewania do 35% niż gdybyśmy zastosowali tylko sam kocioł kondensacyjny.
W okresie sezonu grzewczego październik, listopad, grudzień, marzec i kwiecień pracuje pompa ciepła, która pokrywa zapotrzebowanie w 100%, a w styczniu i lutym układ grzewczy wspomagany jest kotłem gazowym. Ogromnym atutem rozwiązania hybrydowego jest też automatyka w której programujemy ceny nośników energii : prądu i gazu, a ona sama decyduje z którego źródła w jakim stopniu korzystać, dając znaczące korzyści w wypadku podwyżki cen jednego z mediów. Dodatkowy argumentem za hybrydą jest taki, że mamy możliwość realizacji chłodzenia dzięki pompie ciepła.
Hybryda również sprawdzi się przy fotowoltaice, gdzie mamy kolejne możliwości w oszczędności w rachunkach niż przypadku tylko montaż samego kotła kondensacyjnego.

Najlepsze rozwiązanie dla klientów którzy planują modernizację kotłowni gazowej!

Więcej o hybrydowych pompach ciepła pod numerem telefonu 601 64 64 69


powietrzne pompy ciepłagruntowe pompy ciepławentylacyjne pompy ciepłaserwis pomp ciepłaproducenci pomp ciepłahybrydowa pompa ciepła Daikin

Doradztwo i wyceny


Zapraszam wszystkich klientów budujących nowy dom lub planujących wymienić stary kocioł do spotkania na inwestycji w celu przeprowadzenia rozmowy, która pomoże w odpowiednim doborze pompy ciepła i wyceny.
Zapewniam przekaz olbrzymiej wiedzy o pompach ciepła i ich rodzajach, kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych wszystkich dostępnych rozwiązań u producentów na rynku polskim.

Gwarantuje wybór najlepszego urządzenia dla Państwa potrzeb uwzględniając planowany budżet na inwestycję.
Doradztwo, wyceny oraz dobór pompy ciepła jest bezpłatne.
Dojazd do klienta jest bezpłatny - Warszawa, Mazowieckie.

tel. 601 64 64 69


Pompy ciepła - najczęściej czytane na stronie

Czas pracy pompy ciepła, a żywotność pompy ciepła,   Centrala grzewcza LWZ Stiebel Eltron,   Split czy Monobloc,
Montaż powietrznej pompy ciepła typu monobloc,   Najdroższe pompy ciepła,   Montaż powietrznej pompy ciepła typu split,
Ranking pomp ciepła,   Daikin czy Pansonic,   Najlepsza pompa ciepła ,   Montaż gruntowej pompy ciepła,
Gruntowa pompa ciepła - ZOBACZ TO ! - to nie kupisz powietrznej pompy ciepła!
Zobacz jak wygląda proces wykonania odwiertów dla pompy ciepła
Co warto wiedzieć o pompach ciepła Pompy Ciepła